System.Data.SqlClient.SqlException (0x80131904): A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server) ---> System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): The system cannot find the file specified at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at _okuldetay.OkulPuan(Int32 okulid) in c:\inetpub\vhosts\ozelokulrehberim.com\httpdocs\okuldetay.aspx.cs:line 1102 ClientConnectionId:00000000-0000-0000-0000-000000000000 Error Number:2,State:0,Class:20 ÖZEL BURSA HAZAR ANADOLU LİSESİ - Özel Okul Rehberim

ÖZEL BURSA HAZAR ANADOLU LİSESİ

Çağrışan Mah. Salkım Sk. No: 92 İç Kapı No: 1 Mudanya / Bursa (Diğer İç Kapılar: 2-3-4)
2245442927
https://www.hazarkoleji.com/
0 kere görüntülendi


Sorunuz

Okul Saatleri: 9-12

Sınıf Mevcudu: 24

Kuruluş: 2012

Açıklama

Çocuklar bir toplumda nasıl yetişirse bizim geleceğimiz Öyle Şekillenir.

M.E.B onaylı günlük eğitim bültenlerimizin yanısıra, İngilizce, bilgisayar,dans tiyatro,karate ve satranç derslerimizle, güncel ve çağdaş eğitim metodlarımızla, kültürel ve sosyal gezilerimizle, kendini sürekli yenileyen, kaliteli, branşında uzman kadromuzla, pedogog ‘umuz gözetiminde mühendis, doktor ve sanatkar adaylarını geleceğe hazırlıyoruz. Böylece çocuklar okulumuzda; hijyenik ve ferah bir ortamda yeşillikler içinde hoşça vakit geçiriyor.

Çalışkan,  sorgulayıcı, Araştırmacı, paylasimci, girişimci, kendisiyle ve yaşadığı toplumda barışık,  yaratıcılığı gelişmiş, ilgi alanlari ortaya çıkarılarak desteklenmiş, kendi kendini ifade edebilen sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek. Bilgi yüklemek yerine,  çocukların öğrenme isteğini arttirmak, kendisini ve çevresini tanımasına olanak vererek öğrendiklerini uygulayabilecekleri ortamı sağlamak temel misyonumuzdur.
********************
Okulumuzda verimli bir eğitimin temel ihtiyaç olarak kabuk edilmesini; her velinin, çocuğuna eğitim için her türlü fırsatın verildigini bilmesini;  hem ögretmenlerin, hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmasını; herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmasını istiyoruz.
Ne istediğini bilen eğitimli milletten oluşturmanın yolunun, anaokulu düzeyinden başlayan eğitimden geçtiğinin bilincindeyiz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bu sitede kullanılan tüm fotoğraf ve yazılar okulların kendi sitelerinden alınmıştır.

Paylaş:


Okul Hakkındaki Yorumlar 0

 
Puan Ver
Soru Cevap (S.S.S)